Office manager, junior účtovník

FIMA INVEST s.r.o.

Rumunsko, Ukrajina, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacOd 1000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedanie za chod oddelenia a vedenie pridelenej agendy
- Administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti
- Spravovanie a dohľad nad dodržiavaním termínov členov manažmentu
- Vedenie zápisov z porád a príprava podkladov pre členov manažmentu
- Samostatné riešenie jednoduchých účtovných operácii
- Spracovávanie podkladov pre senior účtovníka
- Vybavovanie mailov, telefonátov - komunikácia s partnermi, rozširovanie portfólia partnerov zo zahraničia
- Vedenie stredne zložitej účtovnej agendy - Evidencia faktúr
- Evidencia došlej pošty
- Vedenie pokladne - preplácanie hotovostných dokladov
- Služobné cesty v rámci SR a zahraničné (Rumunsko, Ukrajina)
- Miesto výkonu práce Bratislava centrum

- práca v skvelom tíme v dynamickej spoločnosti,
- ponúkame Vám vynikajúce pracovné prostredie, možnosť kariérneho rastu, konkurencieschopné platové ohodnotenie a balík zamestnaneckých výhod,
- v prípade potreby zabezpečenie externého školenia

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- schopnosť aktívne komunikovať a písať aspoň v jednom z jazykov Uj/Rj
- práca s PC, Microsoft, Outlook,
- pracovné skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícií
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- samostatnosť,
- ochota pomáhať.

Spoločnosť FIMA INVEST s.r.o. je partnerom celoročného horského strediska BACHLEDKA Ski & Sun. BACHLEDKA Ski & Sun patrí už niekoľko rokov medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská cestovného ruchu na Slovensku, ktorého súčasťou sú 8,5 km zjazdoviek, rodinné atrakcie, gastro zariadenia, Chodník korunami stromov, ako aj penzión v Zamagurí a apartmány PANORAMA.
Prácu každého človeka si vážime, pretože celok funguje dobre len vtedy, ak spoľahlivo fungujú všetky jeho časti. Žiaden zamestnanec pre nás nie je iba číslo, každá pozícia je dôležitá a každý nápad vypočutý. Ľudia a dobrý pracovný kolektív hrajú jednu z najdôležitejších hodnôt našej firmy.

Hviezdoslavovo námestie 16
81102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Mačáková
Tel.: +421910977489
E-mail: poslať životopis
ID: 3912664  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac