800 - 1 000 EUR

Kuchár

FIMA INVEST s.r.o.

Miesto práce
Bachledova dolina, Ždiar-Bachledova dolina
Termín nástupu
01.07.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie kuchyne - zodpovednosť za prevádzku,
- príprava jedál teplej a studenej kuchyne,
- zodpovednosť za pripravené jedlá,
- zostavovanie jedálneho lístka a menu,
- kalkulácie jedál
- schopnosť viesť menší tím ľudí.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 - 1000 €

Ponúkame zaujímavú prácu v dobrom kolektíve, príjemnom pracovnom prostredí a stabilne fungujúcej firme. Šikovných ambicióznych kolegov radi podporíme v ich kariérnom raste. Vyváženie pracovného života a oddychu je pre nás dôležité, preto zamestnancom ponúkame rôzne benefity vo forme kupónov na oddych, dovoleniek a lyžovačky pre blízku rodinu.

Kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov, všetkým uchádzačom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Náš ideálny nový kolega je zodpovedný, kompetentný a rýchlo sa učí. Ma príjemné vystupovanie a vie asertívne a efektívne riešiť vzniknuté problémy. S úsmevom poradí návštevníkom dohovorí sa aj so zahraničnými klientmi. Je šikovný, multifunkčný a manuálne zručný. Vždy vie ako niečo opraviť, namontovať a vyrobiť. Vidí veci v súvislostiach a pri práci vždy rozmýšľa, nie len plní pokyny. Zákazníkom vie vždy podať správne informácie a hľadá cesty ako pomôcť a poradiť si, nie ako sa to nedá. Práca mu ide od ruky a vo veciach má poriadok. Vždy podá pomocnú ruku a je ochotný pomôcť s prácou iným kolegom. Nejde o jeho prvé zamestnanie a s prácou s ľuďmi už más skúsenosti. Dojem návštevníkov mu nie je ľahostajný, preto je jeho prirodzeným záujmom dbať o poriadok a upravenosť prevádzky a jej okolia.

Spoločnosť FIMA INVEST je súčasťou celoročného horského strediska BACHLEDKA Ski & Sun. BACHLEDKA Ski & Sun patrí už niekoľko rokov medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská cestovného ruchu na Slovensku. Pri každodennej práci sa usilujeme skvalitňovať poskytované služby tak, aby sa u nás návštevníci cítili komfortne a radi sa vracali. Vďaka vízii nášho manažmentu, odbornosti a usilovnosti našich zamestnancov pribúdajú v stredisku každý rok nové atrakcie a služby. Od zamestnancov očakávame, že budú profesionálnymi a kompetentnými partnermi pre našich klientov. Hľadať riešenia a nie problémy, k svojej práci sa stavať zodpovedne a k zákazníkom s úctou a úsmevom. Prácu každého človeka si vážime, pretože celok funguje dobre len vtedy, ak spoľahlivo fungujú všetky jeho časti. Žiaden zamestnanec pre nás nie je iba číslo, každá pozícia je dôležitá a každý nápad vypočutý. Ľudia a dobrý pracovný kolektív hrajú jednu z najdôležitejších hodnôt našej firmy. Súčasťou strediska je okrem 20 km zjazdoviek a množstvo adrenalínových i rodinných atrakcií ako aj obchod, požičovňa, 4 gastro zariadenia, penzión a Chodník korunami stromov.

Hviezdoslavovo námestie 16
81102 Bratislava
ID: 3539509   Dátum zverejnenia: 20.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1000 €