Čašník/čka

FIMA INVEST s.r.o.

Miesto práce
Bachledova dolina, Ždiar-Bachledova dolina
Termín nástupu
01.07.2019
Mzdové podmienky (brutto)
624 - 700 EUR/mesiac700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
Komplexná starostlivosť o zákazníka.
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.

Ponúkame zaujímavú prácu v dobrom kolektíve, príjemnom pracovnom prostredí a stabilne fungujúcej firme. Šikovných ambicióznych kolegov radi podporíme v ich kariérnom raste. Vyváženie pracovného života a oddychu je pre nás dôležité, preto zamestnancom ponúkame rôzne benefity vo forme kupónov na oddych, dovoleniek a lyžovačky pre blízku rodinu.

Kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov, všetkým uchádzačom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Náš ideálny nový kolega je zodpovedný, kompetentný a rýchlo sa učí. Ma príjemné vystupovanie a vie asertívne a efektívne riešiť vzniknuté problémy. S úsmevom poradí návštevníkom dohovorí sa aj so zahraničnými klientmi. Je šikovný, multifunkčný a manuálne zručný. Vždy vie ako niečo opraviť, namontovať a vyrobiť. Vidí veci v súvislostiach a pri práci vždy rozmýšľa, nie len plní pokyny. Zákazníkom vie vždy podať správne informácie a hľadá cesty ako pomôcť a poradiť si, nie ako sa to nedá. Práca mu ide od ruky a vo veciach má poriadok. Vždy podá pomocnú ruku a je ochotný pomôcť s prácou iným kolegom. Nejde o jeho prvé zamestnanie a s prácou s ľuďmi už más skúsenosti. Dojem návštevníkov mu nie je ľahostajný, preto je jeho prirodzeným záujmom dbať o poriadok a upravenosť prevádzky a jej okolia.

Spoločnosť FIMA INVEST s.r.o. je partnerom celoročného horského strediska BACHLEDKA Ski & Sun. BACHLEDKA Ski & Sun patrí už niekoľko rokov medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská cestovného ruchu na Slovensku, ktorého súčasťou sú 8,5 km zjazdoviek, rodinné atrakcie, gastro zariadenia, Chodník korunami stromov, ako aj penzión v Zamagurí a apartmány PANORAMA.
Prácu každého človeka si vážime, pretože celok funguje dobre len vtedy, ak spoľahlivo fungujú všetky jeho časti. Žiaden zamestnanec pre nás nie je iba číslo, každá pozícia je dôležitá a každý nápad vypočutý. Ľudia a dobrý pracovný kolektív hrajú jednu z najdôležitejších hodnôt našej firmy.
ID: 3533453  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 - 700 EUR/mesiac700 €