Truhlář, nábytkář

Filip Marek

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi šikovný truhlář a přemýšlíš s novým rokem o změně?

Mladý nebo starý, na tom nezáleží. Do našeho týmu sháníme nového kolegu na pozici truhlář/nábytkář- ideálně s nějakými těmi zkušenostmi.

Čeká Tě pestrá práce na prakticky veškerém vybavení interiérů- kuchyňské linky, skříně, knihovny, koupelny, stoly apod. Lamino i masiv, dýhy i laky.

Nabízíme práci na HPP na dobu neurčitou, případně na živnostenský list v moderní kompletně vybavené provozovně s pracovní dobou Po-Čt 7.30-17.00, Pá 7.30-16.00. Případně se lze domluvit individuálně.

Čistou mzdu 30-35 tis.

Web: www.truhlarstvi-marek.cz

Informace o náboru

ID: 4214137  Dátum zverejnenia: 30.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc