Nábytkář

Filip Marek

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi šikovný truhlář?

jsi šikovný truhlář a chceš změnu?

Mladý nebo starý, na tom nezáleží. Do našeho týmu sháníme nového kolegu na pozici truhlář/nábytkář- ideálně s nějakými těmi zkušenostmi. Pokud Ti zkušenosti chybí, budeme se snažit předat Ti naše vlastní.

Čeká Tě pestrá práce na prakticky veškerém vybavení interiérů- kuchyňské linky, skříně, knihovny, koupelny, stoly apod. Lamino i masiv.

Na oplátku nabízíme práci v moderní kompletně vybavené provozovně. Pracovní dobu Po-Čt 7.30-17.00, Pá 7.30-16.00. Čistou mzdu 25-28 tis.

Web: www.truhlarstvi-marek.cz

Fcb: truhlářství marek

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3563100  Dátum zverejnenia: 19.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 Kč/měsíc