Pracovník Záložne

Filip Feranec-Záložňa TopDeal

Miesto práce
Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Od 1 200 EUR/mesiac800eur v čistom+ príplatky za nadčas,navýšenie platu po pol roku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ohodnocovanie a skúšanie tovaru,tvorba inzercie,komunikácia so zákazníkmi,práca s PC a internetom

mobil s paušálom ,výhodná cena na elektroniku i zlato pre zamestnanca,príplatky

Práca je vhodná skôr pre mužov z dôvodu narábania s náradim a podobne,prípadne i ženu ktorá je technicky zručná.
Nutnost´ znalosti práce s PC,internetom a základný prehlad v elektronike pc a mobiloch.Hladám zodpovedného človeka s chuťou pracovať a učiť sa nové veci.Sortiment tovaru:zlato,mobily,notebooky,elektro,hudobné nástroje,záhradná technika,elektrické ručné náradie

Uchádzač bude 2 týždne zaškolovaný v Novom Meste nad Váhom a následne by nastúpil do zabehnutej prevádzky na Myjave ktorá je otvorená už takmer rok

V prípade záujmu poprosím poslať životopis s fotkou a tel.číslom na mail [email protected],vybratý uchádzači budú kontaktovaný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť,základná technická zručnosť,vodičský preukaz B,čistý register trestov,ukončené stredoškolské vzdelanie

Rozvíjajúca sa spoločnosť s dobrým menom a stálou klientelou,na trhu viac ako 8rokov,momentálne 2 prevádzky

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4145565  Dátum zverejnenia: 5.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac