Online supervízor v oblasti zdravia, krásy a výživy

Filip Čechvala

Česko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Holandsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je pomáhať ľudom meniť ich životný štýl prostredníctvom optimálnej výživy a stravy.
Firma je celosvetovo uznávanou značkou, ktorá ponúka prvotriednu príležitosť.
Využívame moderné technológie ako sociálne siete v prepojení s nutričným klubom.

Práca je flexibilnou príležitosťou s možnou úpravou podľa vášho životného štýlu, môžete pracovať aj z domu a pritom si privyrábať.
Ďalšou výhodou je flexibilita.
Prepracovaný systém vzdelávania.
Začnite pracovať len čiastočne a vylepšite tak každý mesiac svoj príjem a keď budete mať dostatok informácii, odvahy a času, môžete sa potom začať venovať činnosti naplno.

Poprosím o krátke vyplnenie formulára, vďaka ktorému Vás budeme obratom kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Práca s PC
Komunikatívnosť
Chuť na sebe pracovať
Pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu

Sme mladý kolektív ľudí, ktorí sa venujú poradenstvu v oblasti zdravia a výživy, prevažne cez sociálne siete. Máme výnimočné know-how vďaka ktorému nás klienti jednoducho vyhľadajú a ponúkame prvotriedne služby.
Máme nutričný klub v TN, kde sa aj uskutoční pracovný pohovor. V prípade, že preferujete telefonický pracovný pohovor je to možné.

Využívame partnerstvo so spoločnosťou Herbalifeintl. Vďaka partnerstvu máme v rukách kvalitné výrobky pri zostavovaní jedálničkov v rámci vnútornej a športovej výživy, starostlivosti o pleť a pokožku.

Ide o nízkonákladový biznis, podmienkou firmy je zakúpenie si členského balíčka v hodnote 56,31€, ktorý obsahuje zdravé raňajky na 21 dní, šejker, odmerku, propagačné materiály a tašku na plece.
Tento nákup je jednorázový a členstvo platí celoživotne.
Žiadne ďalšie investície nie sú potrebné. Do tovaru investovať nemusíte.

Pre dohodnutie pracovného pohovoru poprosím o krátke vyplnenie formulára (Meno+Priezvisko, 18+, Mobil/FB) , vďaka ktorému Vás budeme obratom kontaktovať
ID: 3289043  Dátum zverejnenia: 23.1.2018