Pilot UAV

FiiHaa Engineering s.r.o.

Bratislavský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1300€ plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou UAV. Do nášho tímu hľadáme samostatného, inovatívne mysliaceho človeka s technickým cítením. Pokiaľ máš skúsenosti s pilotovaním UAV, rád cestuješ a nebojíš sa výziev, tak máš možnosť stať sa súčasťou nášho tímu.

Tvojou hlavnou úlohou by bolo pilotovať špeciálne priemyselné drony, starostlivosť o ne, ich pravidelná udržba a vykonávanie menších opráv.
Súčasťou úloh sú aj pracovné cesty v rámci Európy, ale aj mimo nej.
Počas letov s prototypmi je nevyhnutná úzka spolupráca s tímom HW návrhárov a konštruktérov.
Pilot má možnosť si v rámci potreby upravovať drony tak, aby lietali efektívnejšie a bezpečnejšie.
Budeš sa podielať na montáži tebou navrhnutých riešení.
Pracujeme hlavne s prototypmi zariadení vyrábanými v malých sériách a ponúkame možnosť spolupodieľať sa na ich návrhoch aj montážach.

Vďaka rozširujúcemu sa odvetviu UAV máš možnosť získať množstvo nových vedomostí a skúseností.
- Práca v mladom kolektíve
- Práca s modernými technológiami
- Práca na jedinečných vývojových projektov v oblasti dronov
- Možnosť sebarealizácie
- Flexibilný pracovný čas
- Práca v zaujímavých destináciach v zahraničí

Prosíme uchádzačov aby k životopisom prikladali aj stručné portfólio projektov, na ktorých pracovali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš skúsenosti s pilotovaním dronov a vieš o sebe, že si spoľahlivý, samostatný, inovatívny, technicky zručný, zaujímajú ťa nové technológie a rád cestuješ budeme radi, ak nám dáš o sebe vedieť.

Skúsenosti s pilotovaním UAV - nevyhnutné
Skúsenosti s montážou UAV
Povolenie na lietanie lietadla bez pilota – výhodou
Základy elektrotechniky

Spoločnosť sa zoberá vývojom dronov a UAV. V rámci vývoja UAV posúvame hranice ich využitia a prinášame inovatívny prístup, ktorý si vyžaduje „out of the box thinking“.

Dokážeme flexibilnejšie reagovať na potreby zákazníka a trhu, čo sme dokázali naším zariadením BDC-X8 a BDC-MINI.

BDC-X8 a BDC MINI sú jedinečné drony na trhu, ktoré potvrdzujú smer akým sa spoločnosť chce pohybovať a hlavne, že je schopná riešiť zložité multidisciplinárne problémy.

www.fiihaa.com
ID: 3607625  Dátum zverejnenia: 25.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300€ plus bonusy