Olomouc Vedoucí pobočky/ optometrista m/ž prémie 100.000 Kč

Fielmann s.r.o.

Místo práce
Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pobočky a optometrista m/ž na pobočce v Olomouci

Jako vedoucí a optometrista ve společnosti Fielmann převezmete vedení jedné z poboček a už od začátku povedete tým několika zaměstnanců. Individuálně a profesionálně poradíte a budete hledat optimální řešení pro každého jednotlivého zákazníka a k takovému přístupu povedete i svůj tým.

Společnost Fielmann nabízí:

  • zázemí mezinárodní firmy s četnými možnostmi kariérního růstu
  • jistota německého rodinného podniku s dlouholetou tradicí
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
  • rozsáhlý program zapracování a školení
  • možnost zaměstnání na plný pracovní úvazek
  • smlouva na dobu neurčitou
  • práce bez tlaku na prodej - prodat ty pravé a ne ty drahé
  • pevná měsíční mzda (nemáme provizní systém s nízkou základní měsíční mzdou)
  • odměny za nadprůměrně spokojené zákazníky
  • 23 dní dovolené
  • 2 sickdays
  • každý rok nové brýle pro zaměstnance
  • zaměstnanecká sleva
  • slevy pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravu
  • Multisport karta
  • po zkušební době jednorázová prémie 100.000 Kč při nástupu nejpozději k 1.3.2022 a 70.000 při nástupu k 1.4.2022

A toto od Vás očekáváme:

  • několikaletou praxi v oční optice
  • vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie
  • pozitivní přístup k lidem, schopnost motivovat a podporovat ostatní
  • organizační talent
  • dobré estetické vnímání a cit pro nové trendy
  • zodpovědný a samostatný způsob práce
  • znalost anglického či německého jazyka
  • zkušenosti s funkcí vedoucího pobočky vítány

Těšíme se na Vaši přihlášku s uvedením představy o výši mzdy a možného termínu nástupu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 4227560  Dátum zverejnenia: 28.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc