Zdravotná sestra/zdravotnícky asistent v osteologickej a reumatologickej ambulancii

Fidelitas, s.r.o.

Miesto práce
Líščie údolie 57, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacPonúkaná mzda závisí od kvalifikácie, pracovných skúseností, osobného ohodnotenia a provízie podľa interného odmeňovacieho systému. Viac informácii bude poskytnutých na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o plynulý chod ambulancie
- komunikácia s pacientom
- vedenie zdravotnej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných
právnych predpisov
- práca s medicínskym softvérom
- asistencia lekárovi
- odber biologického materiálu na základné a špeciálne vyšetrenia
- podávanie infúzií a injekcií a s tým súvisiace úkony

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- nadštandardná zdravotná starostlivosť o zamestnanca a rodinných príslušníkov pri
riešení ich zdravotných problémov s možnosťou liečby na vybratých pracoviskách
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- stály pracovný čas 7,00-15,30 hod (bez nočných služieb, bez práce počas víkendov
a sviatkov)
- osobný a profesionálny rast (pravidelné celofiremné školenia )
- príspevok na štúdium
- výhodné mzdové podmienky
- príspevok na stravné
- teambuildingy
- vianočný večierok

V prípade, že táto ponuka vo Vás vzbudila záujem a spĺňate požiadavky na zamestnanca, pošlite nám Váš životopis. Všetkým životopisom sa budeme starostlivo venovať a vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra, Dipl.sestra, ošetrovateľstvo, zdravotnícky asistent

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- flexibilita
- práca s PC
- schopnosť rýchlo sa učiť
- tímový hráč
- lojalita
- organizovanosť

Špecializované neštátne ambulantné centrum so zameraním na liečbu reumatických a osteologických ochorení. V súčasnosti pozostáva z 2 pracovísk.
www.fidelitas.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3287511  Dátum zverejnenia: 26.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac