Administratívny pracovník v ambulantnom centre

Fidelitas, s.r.o.

Miesto práce
Líščie údolie 57, Karlova Ves
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiac1 000- 1 400EUR/mesiac ponúkaná mzda závisí od kvalifikácie, pracovných skúseností, osobného ohodnotenia a provízie podľa interného odmeňovacieho systému. Viac informácii bude poskytnutých na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegynku, ktorých by práca v zdravotníctve bavila a má záujem o dlhodobejšiu spoluprácu.

  • komunikácia s pacientmi prostredníctvom telefónu, emailu, osobne,
  • objednávanie, registrácia a kompletný manažment pacientov
  • administratívna podpora pre plynulý chod ambulancie,
  • príprava dokumentov, manažment zdravotnej dokumentácie pacientov vyplývajúcej z platných právnych predpisov,
  • práca s ambulantným softvérom na evidenciu pacientov
  • koordinácia termínov pacientov - zahŕňa organizáciu termínov vyšetrení v ambulantnom centre
  • iné administratívne práce podľa potreby vrátane asistencie zabezpečenia chodu recepcie ambulantného centra a ostatných ambulancií (znalosť chodu ambulantného centra je súčasťou zaučenia)

  • práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • nadštandardná zdravotná starostlivosť o zamestnanca a rodinných príslušníkov pri riešení ich zdravotných problémov s možnosťou liečby na vybratých pracoviskách
  • príjemné a moderné pracovné prostredie
  • stály pracovný čas 7,00-15,30 hod (bez nočných služieb, bez práce počas víkendov
    a sviatkov)
  • osobný a profesionálny rast (pravidelné celofiremné školenia)
  • výhodné mzdové podmienky
  • príspevok na stravné
  • teambuildingy
  • vianočný večierok

V prípade, že táto ponuka vo Vás vzbudila záujem a spĺňate požiadavky na zamestnanca, pošlite nám Váš životopis. Všetkým životopisom sa budeme starostlivo venovať a vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť,
  • pozitívny prístup,
  • zmysel pre poriadok a organizáciu a precízne plnenie, zverených úloh,
  • organizačné a komunikačné schopnosti,
  • príjemné vystupovanie,
  • schopnosť rýchlo sa učiť,
  • tímový hráč,
  • loajálnosť,
  • organizovanosť,
  • spoľahlivosť,
  • prax v zdravotníctve výhodou.

Špecializované neštátne ambulantné centrum so zameraním na liečbu reumatických a osteologických ochorení.
www.fidelitas.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3283382  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac