Reagujte bez životopisu

Operátor stavebných strojov/strojník

FibreGround, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
932 EUR/mesiac+ mesačné odmeny (výkonnostný bonus, osobné ohodnotenie, mesačný dochádzkový bonus) Pre živnostníka bude ohodnotenie stanovené formou dohody - hodnotenie upresníme počas osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha stavebných strojov
- výkon prác súvisiacich s výstavbou optických sietí
- kontrolovanie technického stavu zverených stavebných strojov a mechanizmov
- používanie strojov, nástrojov, prístrojov pre splnenie požadovaných úloh v rámci svojej pracovnej náplne
- plnenie stanovených noriem, s dôrazom na rýchlosť, kvalitu a presnosť

- mesačné odmeny za vykonanú prácu (príplatok k základnej mzde)
- stravné plne hradené zamestnávateľom vo forme diét
- nefinančné benefity, ktoré budú prezentované na osobnom pohovore
- dlhodobá pracovná pozícia

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade, ak nám súhlas so spracovaním osobných údajov nebude
doručený spolu so životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač, Vaše osobné údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pozemné a inžinierske stavby

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii je vítaná

Počet rokov praxe

2

- prax s obsluhou minibagra výhodou
- manuálna zručnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- precíznosť (presnosť)

Spoločnosť FibreGround, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy HEIZER OPTIK, s.r.o. Hlavným zameraním spoločnosti HEIZER OPTIK, s.r.o. sú kompletné riešenia sieťovej infraštrukcúry budovanej technológiou optických vlákien s použitím najmodernejších technológií "od A po Z" (t.j. od návrhu technického riešenia - štúdie, cez projekciu až po konečnú realizáciu výstavby siete a jej sprevádzkovanie). Spoločnosť FibreGround, s.r.o. sa na týchto činnostiach podieľa realizáciou výstavby - stavebná časť projektu výstavby optickej infraštruktúry.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4078920  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac