Vodič a deratizér

Fiav, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
550,00€/mesiac + motivačné ohodnotenie (neobmedzené)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie motorového vozidla
- pravidelný zber veľkorozmerného – objemného odpadu, odvoz na jeho likvidáciu
- vypratávanie veľkorozmerného – objemného odpadu z objektov, nákladka – výkladka, odvoz na jeho likvidáciu
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca deratizéra (DDD) – kontroluje výskyt hlodavcov, nastavuje pasce, aplikuje návnady a postreky, likviduje nežiadúce živočíchy

- kompletné vstupné zaškolenie
- dlhodobé zamestnanie
- stabilný príjem, výplatu načas
- telefón
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce nadčas

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať nás môžete formou e-mailu
- je postačujúce pokiaľ nám pošlete životopis, spolu s fotografiou
- našim cieľom je rozširovať svoje pôsobenie na trhu, preto hľadáme posily do nášho tímu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz B
- trestnú bezúhonnosť
- fyzická zdatnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, pracovitosť, presnosť, komunikatívnosť, flexibilita a logické myslenie
- slušné vystupovanie a orientácia na zákazníka
- hľadáme zručného človeka, s kusom odvahy a zmyslom pre dobrodružstvo

Firma DDD Activ bola založená v roku 1992 ako jedna z prvých firiem v súkromnom sektore zaoberajúcich sa ochrannou dezinsekciou, deratizáciou a dezinfekciou, upratovacími prácami, odpadovým hospodárstvom – odvoz odpadu, zimná a letná údržba.
ID: 3517799  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550,00€/mesiac + motivačné ohodnotenie (neobmedzené)