Život , ktorý si vždy chcel. Obchodný zástupca/ online konzultant

Fialka Finance s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám šikovných ľudí do svojho tímu.
Presne tých , ktorí nesedia len doma pred telkou a nadávajú na cely svet aký je nespravodlivý.
Hľadám ľudí , ktorí vedia rozmýšľať aj do budúcnosti a žijú aktívny život.
Ponukám prácu v mladom dynamickom tíme.
Chceš naštartovať svoju kariéru ? Nechceš byt už ten ktorý sa musí spoliehať na druhých ?
Chceš sa v prvom rade spoliehať sám na seba ?
Rád sa učíš nove veci ?

Ak si hovoríš, že inzeraty tohto druhu si videl veľa- krát, ale nikdy si nereagoval na pracovú ponuku , tak toto je ten spávny moment zmeniť svoj život.

Viem, to lebo sám som to zažil a vieš čo je na tom najkrajšie? Svoj život stále žijem
podľa vlastných pradstáv aj v období , keď si ľudia / firmy musia uťahovať opasky.

Poď a pridaj sa k nám.

Ponukám – flexibilný pracovný čas ( samozrejme po dostatočnom zaškolení ) nič nie je hneď.
Nadštandardne ohodnotenie ( ideálne je keď človek vie za čo robí )

• kariérny rast spravodlivo nastavený pre každého rovnako
• dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti
• všetci sme si rovní, nehráme sa tu na "šéf a podriadený"
• príjemný kolektív, kolegovia sú naša druhá rodina
• vzdelávací program - vzdelávanie a osobnostný rast máme v DNA
• výhodné mobilné paušály
• príspevok na operatívny leasing vozidla
• pravideľné motivačné súťaže o zaujímavé ceny
Najlepším:
• zaplatíme dovolenku aj 4x do roka, teraz ju nevyužiješ ale ona si ťa počká :)
• dáme prémiové auto na rok

Informácie o výberovom konaní

AKO ZAČAT ? CO POTREBUJEŠ ?

Potrebuješ jedine odvahu zmeniť svoj život a dohodnúť si termín prvého online pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť je zastúpením medzinárodnej spoločnosti dlhoročnou históriou ,pôsobiacou na celom svete. Ako špička v obore prinášame na trh štandard služieb z vyspelých západných krajín Európy, ktoré tu nemajú konkurenciu. Zaoberáme sa financiami, správou majetu a zvyšovaním životného štandardu. Klientom ponúkame exkluzívne podmienky a prémiové riešenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4019015  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac