1 000 - 1 400 EUR

HR - špecialista/špecialistka (Ref. č.: 5672)

FHB Group, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské luhy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
2.9.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia v HR v logistickej spoločnosti.

Hľadáme človeka, ktorý zastreší HR aktivity v našej rýchlo rastúcej firme a to:

- recruiting - hľadanie nových zamestnancov, správa inzerátov, komunikácia a robenie pohovorov
- onboarding proces, motivácia a začlenenie nových kolegov
- starostlivosť o existujúcich zamestnancov v kanceláriách, skladoch a dopravnej divízií

Spolupracovať budete priamo s vedením spoločnosti a našimi dodávateľmi - pracovnými agentúrami.

Táto pozícia je výzva pre HR pozitívneho človeka:) Poskytneme Vám zázemie a široké kompetencie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000-1400 podľa rozsahu zodpovednosti a samostatnosti

- práca v rýchlo rastúcej slovenskej spoločnosti
- výborná lokalita kancelárií Ružinov pri obchvate, bezproblémové parkovisko, firemné auto s automatickou prevodovkou na presun medzi prevádzkami - BA, Svätý Jur, Senec
- vlastná kancelária - nie open space.
- motivačné bonusy a možný kariérny rast
- špičkový stolný počítač + dva monitory plus firemný notebook

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o životopis, následne pohovor... Vďaka

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2019 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, andragogika, personálny management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Talent na prácu s ľuďmi, komunikáciu a neustále zlepšovanie firemnej kultúry.

Logistická spoločnosť s unikátnou službou fulfillment, outsourcing skladovania a odosielania balíkov pre firmy - eshopy, výrobcov....

Mlynské luhy
82105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Horník
Tel.: 0911 537 385
E-mail: poslať životopis
ID: 3739782   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-1400 podľa rozsahu zodpovednosti a samostatnosti