Účtovníčka/účtovník

FHB Group, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské luhy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie kompletnej agendy balíkovej logistiky v internom informačnom systéme a práca s účtovným softvérom Kros Omega.

Tvorba reportov, kontrola zúčtovaní a billing
- práca na denných a týždenných reportoch COD
- tvorba a kontrola mesačných zúčtovaní logistických služieb pre našich zákazníkov
- kontrola fakturácie zo systému

Evidencia a základný controlling dokladov na vstupe -
- nahrávanie a evidencia došlých dodávateľských faktúr
- kontrola dodacích listov a podkladov od kuriérov
- controlling nákladov - porovnávanie cenníkov s fakturáciou (kuriéri, služby...)

Asistencia pri spracovaní účtovníctva -
- kontrola dokladov pre mesačné DPH
- príprava na úhrady faktúr
- evidencia majetku, odpisov, pravidelných platieb

- práca v extrémne rýchlo rastúcej slovenskej spoločnosti
- výborna lokalita kancelárií Ružinov pri obchvate, bezproblémové firemné parkovisko
- vlastná kancelária - nie open space.
- motivačné bonusy a možný kariérny rast na manažéra, vedenie oddelenia
- špičkový stolný počítač + dva monitory plus firemný notebook

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o životopis, následne pohovor... Vďaka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť, absolútny zmysel pre detail a evidenciu dát
- ovládanie PC a Office na vysokej úrovni
- angličtina písmom - emaily, informačné systémy

Logistická spoločnosť s unikátnou službou fulfillment - outsourcing skladovania a odosielania balíkov pre firmy - eshopy, výrobcov....
ID: 3277733  Dátum zverejnenia: 8.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1200