Billing specialist (Ref. č.: 5668)

FHB Group, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské luhy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000-1300 podľa rozsahu zodpovednosti a samostatnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia na back-office oddelení logistickej spoločnosti.

Toto oddelenie má u nás na starosti kompletné zázemie = financie firmy, billing služieb, spracovanie platieb dobierok zákazníkov, controlling a prípravu pre účtovníctvo.

Na pozíciu billing specialist hľadáme samostatne premýšľajúceho človeka, ktorý bude mať na starosti spracovanie platieb za služby, bankových platieb - dobierok a fakturáciu za služby.

Ročne spracujeme milióny balíkov a za pomoci nášho informačného systému je úlohou back-officu mať o všetkom prehlaď ku plnej spokojnosti firmy a našich zákazníkov.

Back-office, to je u nás -

Billing - zúčtovanie poskytnutých služieb - skladovanie, order fulfillment - balenie objednávok, doprava po celej EU a svete, doplnkové služby.
Controlling - kontrola dát a hľadanie súvislostí v službách, ktoré platíme našim dodávateľom - kuriérska preprava, prenájmy, leasingy, obalový materiál.
COD - Dobierky - spracovanie a posielanie dobierok z celej EU, za balíky, ktoré sme doručili pre našich e-commerce zákazníkov.
Tracking - spracovanie statusov doručení zásielok po celej EU a svete, riešenie problémov s dátami, samotnými balíkmi v spolupráci s našim customer support oddelením.
Accounting - príprava platieb faktúr, spracovanie dokladov pre účely účtovníctva.

Pre pedantného detailistu práca, ktorá bude naozaj baviť.

- práca v extrémne rýchlo rastúcej slovenskej spoločnosti
- výborná lokalita kancelárií Ružinov pri obchvate, bezproblémové firemné parkovisko
- vlastná kancelária - nie open space.
- motivačné bonusy a možný kariérny rast
- špičkový stolný počítač + dva monitory plus firemný notebook

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o životopis, následne pohovor... Vďaka

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.1.2019 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý

- precíznosť, absolútny zmysel pre detail a evidenciu dát
- ovládanie PC a Office na vysokej úrovni
- angličtina písmom - emaily, informačné systémy

Logistická spoločnosť s unikátnou službou fulfillment, outsourcing skladovania a odosielania balíkov pre firmy - eshopy, výrobcov....

Mlynské luhy
82105 Bratislava

Kontakt

ID: 2882287   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-1300 podľa rozsahu zodpovednosti a samostatnosti