COD - dobierky - špecialista/-tka

FHB Group, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia na back-office oddelení logistickej spoločnosti.

Toto oddelenie má u nás na starosti kompletné zázemie = financie firmy, billing služieb, spracovanie platieb dobierok zákazníkov, controlling a prípravu pre účtovníctvo.

Na pozíciu COD specialist hľadáme samostatne premýšľajúceho človeka, ktorý bude mať na starosti spracovanie a posielanie dobierok z celej EU, za balíky, ktoré sme doručili pre našich e-commerce zákazníkov.

Ročne spracujeme milióny balíkov a množstvo z nich platia adresáti na dobierku pri prevzatí.

COD špecialista páruje prijaté platby v rôznych menách z EU, pripravuje denné a týždenné reporty, ktoré následne vypláca z bankových účtov našim zákazníkom.
Priebežne rieši reklamácie neprijatých platieb od kuriérskych spoločností a sleduje tok peňazí, konverzné kurzy, zápočty atď.

Pre pedantného detailistu práca, ktorá bude naozaj baviť.

- práca v rýchlo rastúcej slovenskej spoločnosti
- výborná lokalita Sky Park, bezproblémové firemné parkovisko
- vlastná kancelária - nie open space.
- motivačné bonusy
- špičkový stolný počítač + dva monitory plus firemný notebook
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
- možnosť rozvoja a vzdelávania sa ( školenia, kurzy)
- homeoffice
- zaručený kariérny rast
- zľavy na produkty v e-shopoch našich zákazníkov

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o životopis, následne pohovor...

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- precíznosť, absolútny zmysel pre detail a evidenciu dát
- ovládanie PC a Office na vysokej úrovni
- angličtina písmom - emaily, informačné systémy
- práca v excel na vysokej úrovni

Logistická spoločnosť s unikátnou službou fulfillment - outsourcing skladovania a odosielania balíkov pre firmy - eshopy, výrobcov....
ID: 2882287  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac