Čašník / Čašníčka La Hacienda Restaurant&Bar

FF1 s. r. o.

Miesto práce
Mäsiarska 430/8, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiac- každomesačné finančné odmeny - dalšie finančné benefity - preplácané dovolenky / sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať do jedinej mexickej reštaurácie na východnom Slovensku! V La Hacienda Restaurant & Bar hľadáme nových kolegov na pozíciu čašník/čašníčka. Budeš pracovať v tíme plnom profesionálov a zároveň v unikátnom koncepte, ktorý prináša našim hosťom zážitok, exotické chute a kvalitný servis. Zároveň budeš patriť do stabilnej skupiny podnikov, ktorá v Košiciach podniká v gastronómii už dlhé roky.

Práca na tejto pozícií zahŕňa:

- usádzanie a obsluha hostí
- znalosť produktu či surovín
- servis jedál, drinkov, piva a vína
- udržiavanie čistoty a poriadku v reštaurácii
- práca s kasou, terminálom, hotovosťou na vlastnú penaženku
- byť hosťom nápomocný pri výbere
- byť pro aktívny v predaji
- vytvárať zážitok zákazníkom skrz svoj servis a produkt

Požiadavky na uchádzača:

- Manuálna prax na tejto pozícií
- Vedomosť cudzieho jazyka
- Štandardy obsluhy (aspoň základy)
- Širokospektrálny pohľad na rajón a chod reštaurácie
- Pro-zákaznícky prístup

Hľadáme človeka sebavedomého a komunikatívneho.
Človeka s dobrou energiou, ktorý bude úslužný svojim hosťom a bude mať kladný prístup k svojej práci či kolegom.

Prosíme o zaslanie CV aj s fotkou
[email protected]

- Ponúkame zázemie v stabilnej gastronomickej spoločnosti v Košiciach a okolí Košíc
- Dobré platové podmienky, rôzne benefity či firemné akcie
- Finančné benefity
- Zamestnanecká strava plne hradená zamestnávateľom
- Zamestnanecké zľavy
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť pracovať aj na iných pozíciách či prevádzkach v rámci firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- štandardy obsluhy (aspoň základy)
- prijemné vystupovanie
- zodpovednosť
- samostatnosť
- úslužnosť hosťom
- ANJ na komunikatívnej úrovni
- zmysel pre poriadok a čistotu
- kladný prístup k svojej práci
- práca v tíme
- flexibilita

La Hacienda Restaurant&Bar je jedinečný koncept zážitkovej reštaurácie v centre Košíc. Kladieme dôraz na kvalitné služby, chutné jedlo a snažíme sa našim hosťom a hosťkám priniesť zážitok. Zároveň patríme do stabilnej skupiny viacerých prevádzok pôsobiacich v Košiciach.
ID: 4127857  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac