Reagujte bez životopisu

Práca na predajni v cukrárni Fertucha

Fertucha, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacpriplatky za sobotu, stravne vo forme financneho prispevku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponukame zaujimavu pracu v jednej nasich prevadzok v centre mesta na Grosslingovej ulici, ktora prinasa velmi milych zakaznikov a je v centre diania.

Praca zahrna obsluhu s kolacmi, priprava kolacov do predajne, priprava oblozenych chlebikov, obsluha kavovaru a priprava kavy (rozne druhy kav od cappucina az po ladovu kavu). Priprava roznych miesanych sirupov a napojov.
Ponukame velmi kreativnu pracu v prevadzke, ktora ma vlastne tradicne kolace ako od babicky, ale aj rozne alternativne kolace (bezlepkove, bezmliecne).Kolace na prevadzku sa dovazaju na dennej baze, dva krat do dna, z prevadzky Kosickej, kde mame vlastnu vyrobnu.
Zaroven ponukame torty/cheesecake na objednavku, ktore si ludia objednavaju na rozne prilezitosti.

Na prevadzke su vzdy dvaja zamestnanci na jednu smenu, cize spolocna praca u nas vzdy funuguje. Ako sa hovori "ve dvou se to tahne lip" :-)

Hladame cloveka, ktory ma prax s oblsuhou, vyhoda je ak mas baristicky kurz, ale nie je to podmienka. Dolezite je, aby si mal chut pracovat, ucit sa nove veci, mal prijemne vystupovanie , vedel si pracu zorganizovat a bol zodpovedny. Nastup podla dohody, najneskor od 1.3.

Pracovne casy: prevadzky mame otvorene od Pondelka do Piatka od 8.00 - 19.00, Sobota od 9.00 - 19.00h. Chodi sa vzdy hodinu pred otvorenim prevadzky.
Pracovne smeny su kratky a dlhy tyzden. Pracuju sa dve soboty do mesiaca.

Nas skvely kolektiv a prijemni zakaznici ta velmi radi prijmu medzi seba a uz teraz sa na teba velmi tesime :-)

Fertuchy

Prijemne prostredie, mlady kolektiv. Snazime sa ludom vytvorit prijemne pracovne prostredie aj tym, ze im davame priestor a davame pocit absolutnej dovery. Dostanes od nas fertuchu, ortopedicku obuv a kazdy den kavu a jeden kolacik zdarma:-)

Prosim pisat iba v pripade vazneho zaujmu. Zaroven uvitame aj motivacny list. Ak by sme neodpovedali na vase CV, mozete sa ozvat aj telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Barista - Základy

flexibilny, rychlo sa uci nove veci, zrucny,zodpovedny,komunikativny, prijemny, praca v kolektive, praca s pokladnou, obsluha s hotovymi vyrobkami a baristicky kurz je vyhodou (nie vsak podmienkou)

Fertucha je vychýrená lokálna značka tradičných koláčov, skvelých tort a zákuskov, ktoré pečieme z kvalitných surovín, tradičným spôsobom, podľa receptov našich starých mám. Keďže pečieme a predávame na jednom mieste, naše koláče sú úplne čerstvé. Denne pečieme: croissanty, kysnuté koláče,jablkove pité, čokokoláč, torty, cheesecaky, brownies, punčový rez, orechový rez a mnoho ďalších koláčov.
Sme tiež skvelý kolektív a radi medzi seba privítame niekoho, kto má rovnako rád pečenie a komu záleží na kvalite bez kompromisov.
Máme prevádzky vo Fresh markete (oproti Klientskemu centru na Trnavke), Košickej ulici 46, Grosslingova ulica (oproti Gymce).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3290811  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac