Pracovník v pekárni/cukrárni

Fertucha, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ pečenie, rád pracuješ v príjemnom kolektíve a robíš svoju prácu s radosťou? Oceňuješ dôveru majiteľov vo svoje schopnosti a máš rád výzvy? Tak potom to skús s nami vo Fertuche.

Hľadáme cukrára alebo pekára, nadšenca pre pečenie, ktorý ma skúsenosti s pečením, vie si prácu zorganizovať, je zodpovedný a má vedúce a manažerské schopnosti. Práca zahŕňa okrem samotného pečenia aj manažovanie brigádnikov a pomocných pekárov, objednávky pre zákazníkov a objednávky tovaru.

Ak si začiatočník v pečení, ale máš rád nové výzvy a rýchlo sa učíš, privítame aj teba :-) Dôležité je aby si mal chuť piecť, poznal základné postupy, vedel si prácu zorganizovať, rád sa učil nové veci a bol zodpovený.

Vo Fertuche pečieme a predávame na jednom mieste. Naše koláče sú úplne čerstvé. Keď u nás pečiete, môžete rovno vidieť zákazníkov, ako si kupujú koláč, ktorý ste práve vytiahli z pece.

Sme skvelý kolektív a radi medzi seba privítame niekoho, kto má rovnako rád pečenie a komu záleží na kvalite bez kompromisov.

Denne pečieme:
- tradičné koláče (kysnuté koláče, bábovky, koláče z krehkého cesta s rôznymi plnkami)
- torty a cheesecaky,
- brownies, orechový rez, punčový rez, oblíz prs a ďalšie zákusky
- croissanty…
- koláče s použitím alternatívnych surovín - bezlepkové, bezmliečne

Všetko ťa vieme naučiť, pečieme podľa osvedčených receptúr a postupov

Pečieme aj oslavné torty: svadobné, narodeninové. Robíme tzv. "naked cake", zdobíme ovocím, živými alebo jedlými kvetmi. Ponúkame možnosť sa kretívne prejaviť.

Ponúkame:
- zaujímavé ohodnotenie
- prácu ktorá prináša dobrý pocit zo spokojných zákazníkov
- mnoho špeciálnych objednávok na ktorých je možné sa kreatívne realizovat - zdobenie narodenínových a svadobných tort, svadobné cateringy, pečenie na firemné akcie
- komunikáciu priamo so zákazníkom v prípade pečenia tort a zákuskov na objednávku (ohladom zloženia a zdobena - zdobíme živými kvetmi, drobným ovocím, čokoládou…)
- skvelý kolektív, ktorý ťa rád prijme medzi seba
- dostaneš od nás fertuchu (zásteru) a ortopedickú obuv podla vlastného výberu
- a tiež každý deň kávu a koláčik zdarma :-)

Pracovne časy:
- cez týždeň pracujeme na dve smeny - od 6.00-14.00 hod alebo 8.00 - 16.00 hod
- v sobotu 6.00-14.00 hod (mesačne sú to 2 pracovné soboty, nasledne má zamestnanec deň voľno cez týžden)

Tesime sa na TEBA!

Fertuchy :)

- dobre platobne podmienky
- moznost pracovneho rastu a s tym, aj financne ohodnotenie
- financny prispevok na stravu
- stabilna spolocnost s prijemnym kolektivom, dovera a priatelske vztahy so zamestnavatelmi
- jeden kolac zdarma kazdy den a dalsie zlavy na produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cukrar, pekar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax v cukrárni aspoň 1 rok výhodou
manažovanie a organizovanie
flexibilita

Fertucha je vychýrená lokálna značka tradičných koláčov, skvelých tort a zákuskov, ktoré pečieme z kvalitných surovín, tradičným spôsobom, podľa receptov našich starých mám. Keďže pečieme a predávame na jednom mieste, naše koláče sú úplne čerstvé. Denne pečieme: croissanty, kysnuté koláče,jablkove pité, čokokoláč, torty, cheesecaky, brownies, punčový rez, orechový rez a mnoho ďalších koláčov.
Sme tiež skvelý kolektív a radi medzi seba privítame niekoho, kto má rovnako rád pečenie a komu záleží na kvalite bez kompromisov.
Máme prevádzky vo Fresh markete (oproti Klientskemu centru na Trnavke), Košickej ulici 46, Grosslingova ulica (oproti Gymce).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3191530  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac