Stavebný pracovník

FERRMONT, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude dohodnutá na stretnutí v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca so stavebnou čatou na realizovaných zákazkách: murárske, betonárske práce...
- príp. preprava materiálu / nakládka a vykládka materiálu

- pre uchádzačov s trvalým pobytom vzdialeným aspoň 40 km od sídla našej spoločnosti možnosť využitia firemného ubytovania
- seriózne ohodnotená práca
- zabezpečené pracovné ochranné oblečenie
- dynamické pracovné prostredie
- dlhodobé zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pracovitosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- zručnosť

Spoločnosť Ferrmont pôsobí na trhu od roku 1994 ako významný dodávateľ technológií pre čistenie odpadových vôd. S využitím najnovších a najmodernejších technológií dokáže využiť samočistiacu schopnosť prírody a vybudovať na mieru ušitú čistiareň odpadových vôd, čím prispieva k zlepšeniu kvality všetkých foriem života na zemi.
Ponúkame Vám prácu v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v prevažne mladom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4538053  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac