Vodič nákladného vozidla s hydraulickou rukou

FERRMONT, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a obsluha nákladného motorového vozidla s hydraulickou rukou a jeho používanie na montážne práce
- Čerpanie pohonných hmôt do nádrží automobilov
- Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave
- Nahlasovanie porúch a opotrebenia automobilu poverenému pracovníkovi
- Pozícia si vyžaduje v prípade potreby vykonávať aj manuálne montážne činnosti
- Viazanie bremien
- Pomocné práce v sklade

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

- Vodičský preukaz sk. B, C,E
- Osvedčenie na prácu s hydraulickou rukou
- Kvalifikačná karta vodiča
- Platné psychotesty
- Viazačský preukaz - výhodou
- Technická zručnosť
- Prax v odbore min. 3 roky
- Spoľahlivosť a samostatnosť
-Schopnosť obsluhy žeriavu V3S výhodou

Spoločnosť Ferrmont pôsobí na trhu od roku 1994 ako významný dodávateľ technológií pre čistenie odpadových vôd. S využitím najnovších a najmodernejších technológií dokáže využiť samočistiacu schopnosť prírody a vybudovať na mieru ušitú čistiareň odpadových vôd, čím prispieva k zlepšeniu kvality všetkých foriem života na zemi.
Ponúkame Vám prácu v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v prevažne mladom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1941433  Dátum zverejnenia: 3.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac