Projektový manažér servisných činností (realizácia, opravy a údržba technologických zariadení)

FERRMONT, a.s.

Miesto práce
Trenčianska 1320/89, 020 01 Púchov-Horné Kočkovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacfinálna výška mzdy bude dohodnutá na stretnutí v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-účasť na obchodných stretnutiach, zisťovanie potrieb zákazníka
- kooperácia s investorom, technickým tímom
- analýza technickej dokumentácie
- príprava súpisov materiálu a prác realizovanej zákazky
- technická podpora a koordinácia pracovníkov
- dohľad a kontrola postupu prác
- koordinácia časových rozvrhov
- kontrola dodržiavania rozpočtu, kontrola subdodávateľských faktúr
- dohľad nad kvalitou vrátane dokumentácie
- dohľad nad bezpečnosťou a zabezpečením staveniska vrátane dokumentácie
- príprava podkladov pre fakturáciu

Služobný automobil
Mobilný telefón
Notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, znalosti elektrotechniky výhodou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
- skúsenosti na obdobnej pozícii
- čítanie technických výkresov
- výborné organizačné schopnosti, precíznosť

Spoločnosť Ferrmont pôsobí na trhu od roku 1994 ako významný dodávateľ technológií pre čistenie odpadových vôd. S využitím najnovších a najmodernejších technológií dokáže využiť samočistiacu schopnosť prírody a vybudovať na mieru ušitú čistiareň odpadových vôd, čím prispieva k zlepšeniu kvality všetkých foriem života na zemi.
Ponúkame Vám prácu v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v prevažne mladom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1926677  Dátum zverejnenia: 8.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac