Kontrolór kvality

Ferplast Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
700 - 900 EUR/mesiac750€ - 900€ pre uchádzačov s praxou; 700€ - 850€ pre absolventov základná zložka mzdy + pohyblivá zložka mzdy + nočný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s technickým oddelením a výrobou
- dohľad nad dodržaním pracovných postupov
- kontrola výrobného procesu
- kontrola tovaru a registrácia výsledkov
- používanie meracích nástrojov
- práca na 3 zmeny

- koncoročné odmeny závislé od ekonomických ukazovateľov
- mesačný bonus do 112 EUR
- jedálne karty v hodnote 3,90€/deň
- príplatok za prácu nadčas 25% z priemerného zárobku (cez týždeň)
- príplatok za prácu nadčas 50% z priemerného zárobku (cez víkend)
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci
- rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pracuje v medzinárodnom kontexte
- navýšenie mzdy po plnom zapracovaní
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- každoročné prehodnocovanie platu
- pracovné oblečenie
- benefity zo sociálneho fondu

Hľadáme človeka, ktorý chce dosiahnuť kariérny rast v medzinárodnom prostredí a investovať do ľudských zdrojov. Ferplast sa postará o zaškolenie nového zamestnanca, kým nedosiahne primeranú profesionálnu úroveň. Ak nemáš všetky spomenuté vlastnosti, my ti v tom vieme pomôcť. Hľadáme ľudí dobrej vôľe a s vrodenou zvedavosťou. Naučíme ťa lákavú a vzrušujúcu profesiu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme kontaktovať formou telefonického rozhovoru najneskôr do jedného týždňa od zaslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1-2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predispozícia k tímovej práci
- ochota učiť sa
- zodpovedný prístup k práci, flexibilita a samostatnosť

FERPLAST SLOVAKIA, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti FERPLAST GROUP, ktorá má 50 ročnú históriu a vyrába potreby a doplnky pre domáce zvieratká (vtáky, mačky, psy,ryby...).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4169158  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac