Vedúci kvality

Ferplast Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Novozámocká 58, Nesvady
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad dodržiavaním stanovených postupov vo výrobnom procese a pri zavádzaní nových výrobkov
- identifikovanie a zavádzanie preventívnych a nápravných opatrení vo výrobe, sledovanie a vyhodnocovanie efektívnosti
- spolupráca pri riešení kvalitatívnych problémoch vo výrobnom procese, komunikácia s majstrami vo výrobe a ostatnými oddeleniami
- nastavovanie kvalitatívnych ukazovateľov, kontrolných postupov a metód
- vyhodnocovanie ukazovateľov chybovosti a podpora sústavného zlepšovania procesov a kvality
- definovanie nápravných a preventívnych opatrení a ich spätná kontrola
- účasť pri nábehu nových projektov za oddelenie kvality
- podpora implementácie systému kvality podľa ISO 9001
- zodpovednosť za zabezpečenie kvality výrobného procesu
- návrhy, implemetntácia a kontrola nápravných opatrení
- dohľad nad dodržiavaním kvalitatívnych štandardov, prinášanie zlepšovacích návrhov
- riešenie dodávateľských a zákazníckych reklamácií ,posudzovanie a vyhodnocovanie oprávneností reklamácií, zaznamenávanie do evidencie reklamácií, zodpovednosť za reportovanie pre materskú firmu
- zabezpečovanie kalibrácie a evidencie zariadení, prístrojov a meradiel
- uvoľňovanie produkčného materiálu do výroby po kvalitatívnej stránke

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- každoročné prehodnocovanie platu
- jedálne karty
- benefity zo sociálneho fondu
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci
- navýšenie mzdy po plnom zapracovaní

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom. Záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti v oblasti riadenia kvality min. 3 roky
- Skúsenosti s certifikovaným systémom IMQ a VDE
- Skúsenosti s kovovou a plastovou výrobou
- Znalosť nástrojov kvality (FMEA, a noriem ISO 9001)
- Znalosť LEAN nástrojov / Six Sigma
- Orientácia na detail, zodpovednosť, tímový hráč

FERPLAST SLOVAKIA, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti FERPLAST GROUP, ktorá má 50 ročnú históriu a vyrába potreby a doplnky pre domáce zvieratká (vtáky, mačky, psy,ryby...).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3899444  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac