Operátor výroby

Ferplast Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nesvady
Termín nástupu
25.3.2019
Mzdové podmienky (brutto)
520 € (základná mzda), 98,80 € (pohyblivá zložka mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov a zariadení
- manuálne práce pri výrobe komponentov a finálnych výrobkov
- baliace práce
- práca na zmeny

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- mesačný bonus od 98 EUR
- polročné odmeny
- stravovacie poukážky
- benefity zo sociálneho fondu

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 4 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť

FERPLAST SLOVAKIA, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti FERPLAST GROUP, ktorá má 50 ročnú históriu a vyrába potreby a doplnky pre domáce zvieratká (vtáky, mačky, psy,ryby...).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3616955  Dátum zverejnenia: 8.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 € (základná mzda), 98,80 € (pohyblivá zložka mzdy)