Robotník v sklade

FERONA Slovakia, a.s.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Prievidza, okres Nitra, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj obchodného tovaru a služieb a súvisiaca evidencia,
- obsluha elektrických zariadení, zdvíhacích zariadení, viazanie bremien

PRACUJE SA V NITRE
Nad 50 km HRADÍME UBYTOVANIE A DOPRAVU

- práca v stabilnej spoločnosti
- primerané mzdové ohodnotenie + mesačné odmeny
- ročný dochádzkový bonus
- ročný príspevok na rekreačnú, rehabilitačnú a zdravotnú starostlivosť
- dodržiavanie výplatného termínu
- príspevok na dopravu a stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť rekreácie v podnikovom zariadení
- ďalšie benefity z kolektívnej zmluvy

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím profesijný životopis na e-mailovú adresu [email protected] alebo FERONA Slovakia, a. s., E. Šimková, Bytčická 12, 011 45 Žilina. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou FERONA Slovakia, a. s, Bytčická 12, 011 45 Žilina, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."
Vaše osobné údaje budú spracúvané na účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka odo dňa ich poskytnutia. Takýto súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem a za zaslanie životopisov. Uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technicé, strojárske,stavebné,

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

- znalosť hutníckeho materiálu vítaná
- samostatnosť, zodpovednosť
- technické zručnosti
- žeriavnické a viazačské oprávnenie vítané

FERONA Slovakia, a.s. je moderná obchodná spoločnosť, zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, úpravou, logistikou a predajom hutníckych výrobkov, hutníckych druhovýrobkov, železných a neželezných kovov na báze veľkoobchodu.
Strategické rozmiestnenie obchodných prevádzok na území SR (Žilina, Nitra, Košice, Bratislava) umožňujú bezproblémový prísun tovarov k zákazníkom, pričom aktívna osobná komunikácia so zákazníkmi je zabezpečovaná regionálnymi predajcami.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 724388  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri osobnom pohovore