Obchodný/á referent/ka - nákup

FERONA Slovakia, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • v súlade so stanovenou obchodnou politikou vykonáva a zodpovedá za nákup obchodného tovaru a súvisiacu evidenciu,
  •  zodpovedá za skladbu sortimentu ním riadeného obch. tovaru,
  •  zodpovedá za uzatváranie zmlúv na nákup obch. tovaru,
  •  zodpovedá za správnosť údajov na nákupnej objednávke, na evidenčnej karte,
  •  zodpovedá za obrátku zásob ním riadeného obch. tovaru

  •  práca v stabilnej spoločnosti,
  •  dodržiavanie výplatného termínu,
  •  pracuje sa pondelok-piatok - 37,5 hodinový týždeň,
  •  príspevok na dopravu a stravovanie,
  •  príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  •  možnosť rekreácie v podnikovom zariadení,
  •  ďalšie benefity

Informácie o výberovom konaní

Do našej prevádzky v Žiline obsadzujeme 1 voľné miesto.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite profesijný životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Vážime si Váš prejavený záujem a vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky danej pozície.

Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť FERONA Slovakia, a. s., Bytčická 12, 011 45 Žilina, IČO: 36401137, ako prevádzkovateľ, spracúvať Vami poskytnuté (alebo z verejných zdrojov získané) osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679.
Osobné údaje, ktoré ste dobrovoľne poskytli prevádzkovateľovi, ako sú životopis a iné príslušné dokumenty, doklady a potvrdenia a zúčastnili ste sa osobného pohovoru sa budú uchovávať po dobu troch mesiacov od ukončenia výberového procesu. Po uplynutí tejto doby budú následne zlikvidované v súlade s platnými právnymi predpismi.
Dovoľujeme si Vás informovať, že uchádzačov, ktorí nespĺňajú požiadavky danej pozície a nezúčastnili sa osobného pohovoru, nebudeme uchovávať a poskytnuté osobné údaje v rozsahu potrebnom k spracúvaniu osobných údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom budú zlikvidované ihneď po ukončení výberového procesu v súlade s platnými právnymi predpismi.
V súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov Vám poskytujeme informácie v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679.
Informovanie o spracúvaní osobných údajov:

Telefonicky kontaktovaní a na osobné stretnutie budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického zamerania vítané

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • podmienka je úroveň ovládania anglického jazyka minimálne na úrovni B1,
  • dobré komunikačné schopnosti,
  • práca v tíme,
  • zodpovednosť

FERONA Slovakia, a.s. je moderná obchodná spoločnosť, zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, úpravou, logistikou a predajom hutníckych výrobkov, hutníckych druhovýrobkov, železných a neželezných kovov na báze veľkoobchodu.
Strategické rozmiestnenie obchodných prevádzok na území SR (Žilina, Nitra, Košice, Bratislava) umožňujú bezproblémový prísun tovarov k zákazníkom, pričom aktívna osobná komunikácia so zákazníkmi je zabezpečovaná regionálnymi predajcami.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4652339  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac