Referent predaja

FERONA Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.08.2018,resp.dohodou
730,-€/mesačne + výkonnostné odmeny, mimoriadne odmeny, ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj, podpora predaja obchodného tovaru a služieb
- evidovanie požiadaviek odberateľov na OT a služby
- registrovanie objednávok
- cenové kalkulácie
- príprava kúpnych zmlúv
- spolupráca s regionálnym predajcom
- informovanie odberateľov o sortimente, akciách

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite profesijný životopis na e-mailovú adresu [email protected] alebo FERONA Slovakia, a. s., E. Šimková, Bytčická 12, 011 45 Žilina. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť FERONA Slovakia, a. s., Bytčická 12, 011 45 Žilina, IČO: 36401137, ako prevádzkovateľ, spracúvať Vami poskytnuté (alebo z verejných zdrojov získané) osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679.
Vážení uchádzači, v prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti alebo životopise , aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom v súlade s platnou legislatívou o ochrane osobných údajov
Vážime si Váš prejavený záujem a vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať a viesť v databáze budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky danej pozície a zúčastnia sa osobného pohovoru.
Osobné údaje, ktoré ste dobrovoľne poskytli prevádzkovateľovi a zúčastnili ste sa osobného pohovoru sa budú uchovávať po dobu troch rokov od dátumu zaslania žiadosti o zamestnanie, životopisu a iných príslušných dokumentov, dokladov, potvrdení. Po uplynutí tejto doby budú následne zlikvidované v súlade s platnými právnymi predpismi.
Dovoľujeme si Vás informovať, že uchádzačov, ktorí nespĺňajú požiadavky danej pozície a nebudú zaradení do užšieho výberového procesu resp. nezúčastnili sa osobného pohovoru, nebudeme evidovať v našej databáze uchádzačov o zamestnanie a osobné údaje poskytnuté za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu osobných údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom budú zlikvidované ihneď po ukončení výberového procesu v súlade s platnými právnymi predpismi

V súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov Vám poskytujeme informácie v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679.
Informovanie o spracúvaní osobných údajov:

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

3

- orientácia na zákazníka
- proaktívnosť, flexibilita
- spoľahlivosť, lojalita
- samostatnosť, tímový hráč
- komunikatívnosť,
- dôslednosť, precíznosť, systematickosť

FERONA Slovakia, a.s. je moderná obchodná spoločnosť, zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, úpravou, logistikou a predajom hutníckych výrobkov, hutníckych druhovýrobkov, železných a neželezných kovov na báze veľkoobchodu.
Strategické rozmiestnenie obchodných prevádzok na území SR (Žilina, Nitra, Košice, Bratislava) umožňujú bezproblémový prísun tovarov k zákazníkom, pričom aktívna osobná komunikácia so zákazníkmi je zabezpečovaná regionálnymi predajcami.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 334837  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730,-€/mesačne + výkonnostné odmeny, mimoriadne odmeny, ročný bonus