Trainee program v obchodnej spoločnosti s hutníckym materiálom

FERONA Slovakia, a.s.

FERONA Slovakia, a.s., Dvorčanská 70, 949 05 Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spoznávanie procesov v našej obchodnej spoločnosti
- postupná rotácia na pracovných postoch vo viacerých činnostiach ako sú napr.: predaj, zásoby, logistika, doprava, ekonomika
- dodržiavanie bezpečnostných pokynov, vnútorných predpisov, BOZP a pracovných štandardov

- primerané finančné ohodnotenie
- zázemie silnej celoslovensky pôsobiacej spoločnosti
- vysoký predpoklad pracovného postupu po uplynutí doby určitej

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu s profesijným životopisom na e-mailovú adresu [email protected] alebo FERONA Slovakia, a.s., E. Šimková, Bytčická 12, 011 45 Žilina. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou FERONA Slovakia, a. s, Bytčická 12, 011 45 Žilina, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."
Vaše osobné údaje budú spracúvané na účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka odo dňa ich poskytnutia. Takýto súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem a za zaslanie životopisov.

Telefonicky kontaktovaní a na osobné stretnutie budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke, strojárske, stavebné,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvent strednej, vysokej školy technického, ekonomického zamerania
- komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci a flexibilita
- ochota a chuť pracovať vo viacerých činnostiach spoločnosti
- potenciál na osobnostný a profesionálny rozvoj
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci, ochota ďalej sa vzdelávať
- motivácia a záujem o trvalé zamestnanie

FERONA Slovakia, a.s. je moderná obchodná spoločnosť, zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, úpravou, logistikou a predajom hutníckych výrobkov, hutníckych druhovýrobkov, železných a neželezných kovov na báze veľkoobchodu.
Strategické rozmiestnenie obchodných prevádzok na území SR (Žilina, Nitra, Košice, Bratislava) umožňujú bezproblémový prísun tovarov k zákazníkom, pričom aktívna osobná komunikácia so zákazníkmi je zabezpečovaná regionálnymi predajcami.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1727696  Dátum zverejnenia: 28.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri osobnom pohovore