1 000 - 1 500 EUR

Obchodný zástupca

FENSTER HAUS a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených obchodných zástupcov v oblasti predaja okien
Vyhľadávanie obchodných príležitostí a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov v pridelenom regióne
Komunikácia so zákazníkmi
Prezentácia portfólia produktov a služieb

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ochota cestovať
Flexibilnosť
Príjemné vystupovanie
Komunikačné a prezentačné schopnosti

Spoločnosť FENSTER HAUS a.s. je výhradným distribútorom pre SR/CZ, okenných a profilových systémov značky GEALAN sídliaceho v Nemecku. Zabezpečujeme komplexné služby pri výmene hliníkových a plastových okien v rámci celého územia SR/CZ. Zaoberáme sa realizáciou štátnych (verejných) a komerčných zákaziek v oblasti dodávky a montáže okien, vchodových dverí a doplnkov (parapety, siete proti hmyzu, žalúzie).

Adresa spoločnosti

GEALAN SLOVAKIA s. r. o.
Hrobákova 1633/1
851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka
ID: 3685530   Dátum zverejnenia: 3.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000