Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Sekundárny lekár nefrológ

FÉNIX, spol. s r.o. Vranov n/Topľou

Miesto práce
M. R. Štefánika 1181/210b, Vranov nad Topľou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 500 EUR/mesiacRočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívne sa stará o zdravie svojich pacientov
-vykonáva vyšetrenia a ošetrenia v súlade s Liečebným poriadkom a ďalšou platnou legislatívou, v súlade so štandardnými terapeutickými a diagnostickými postupmi koncepcie odboru nefrológia
-podľa potreby odosiela pacientov na vyššie pracoviská za účelom vyšetrenia
-podľa potreby odosiela odôvodnené prípady k hospitalizácii
-odborne usmerňuje činnosť zdravotnej sestry
-o svojej práci vedie predpísanú dokumentáciu
-pri kontrole spolupracuje s revíznymi lekármi ZP
-pracuje podľa rozvrhu pracovného času
-zúčasňuje sa vzdelávacích akcií organizovaných Spolkom lekárov, Lekárskou komorou a SPAM
-neustále zdokonaľuje svoje vedomosti samoštúdiom
-zachováva mlčanlivosťo skutočnostiach, o ktorých sa dozvedel pri vykonávaní verejnej služby a ktoré v záujme zamestnávateľa nie je možné oznamovať iným osobám, a to aj po skončení pracovného pomeru

-príjemné pracovné prostredie
-profesionálny kolektív
korektný prístup zamestnávateľa
plná podpora v špecializačnom štúdiu

Informácie o výberovom konaní

Osobné údaje budú po skončení výberového konania skratované

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, kolegiálnosť

Neštátne zdravotnícke zariadenie - dialyzačné stredisko
ID: 4350694  Dátum zverejnenia: 9.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac