Reagujte bez životopisu

Pracovník strážnej služby - Sereď

FENIX Security s.r.o.

Miesto práce
Námestie Slobody 4333/50, Sereď
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 - 6 EUR/hod.výkonnostné odmeny, príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon strážnej služby podľa interných predpisov a zákona o SBS č. 473/2005 Z.z.

práca v čistom prostredí
práca v mladom kolektíve
pravidelný mesačný príjem
odmenové bonusy
a iné

nutný preukaz odbornej spôsobilosti typu "S" na výkon fyzickej ochrany podľa zákona o SBS č. 473/2005 Z.z.
V prípade záujmu kontaktovať:
p. Jamrišková, t.č.: 0917/ 961 601, email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
samostatnosť
rozhodovanie
spoľahlivosť

Na Slovensku pôsobí FENIX už od 1.8.1991 v rôznych modifikáciách. Po vykonaných zmenách v roku 2008, pôsobí spoločnosť Fenix Security s.r.o. v rámci Slovenskej republiky dodnes. Strážna služba Fenix Security, s.r.o., má v súčasnosti cca 230 stálych zamestnancov, pričom každý jeden zamestnanec spoločnosti vykonávajúci službu je držiteľom preukazu odbornej spôsobilosti, má pridelenú služobnú rovnošatu.Pracovníci strážnej služby sú pravidelne preškoľovaní z platných právnych noriem upravujúcich činnosť súkromnej bezpečnostnej služby, z interných právnych noriem, smerníc strážnej služby, poskytovania detektívnej a informačnej služby, obsluhy telefónnej ústredne, z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
ID: 4229586  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.