Logo FENESTRA Sk, spol. s r.o.

Obchodník/kalkulant KE

FENESTRA Sk, spol. s r.o.

Miesto práce
Rampová 5, Košice
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
1 100 - 1 650 EUR/mesiac+ variabilná zložka vo výške 50% z fixnej mzdy (podľa schopností a znalostí uchádzača môže byť do až do výšky 50 %)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej kancelárie v Košiciach  hľadáme obchodníka-kalkulanta, ktorého náplň práce bude:
- technické a cenové poradenstvo
- vyhľadávanie obchodných príležitostí
- priama komunikácia so zákazníkom
- ponuka a prezentácia produktového portfólia spoločnosti
- vypracovávanie cenových ponúk
- uzatváranie zmluvných vzťahov s odberateľmi a uplatňovanie interných objednávok
- komunikácia s technikmi spoločnosti
- reporting

- Doplnkové motivačné mzdové ohodnotenie
- Práca v modernej a stabilnej spoločnosti
- Mobilný telefón + notebook

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru a záujem pracovať v našej spoločnosti.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FENESTRA Sk, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, strojárske

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

- technické myslenie

- komunikatívnosť

- predajné schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- aktívny vodič sk. B
- skúsenosti v oblasti výroby alebo predaja okien a dverí sú výhodou

Spoločnosť FENESTRA Sk® pôsobí na trhu už od roku 1997. Od svojho založenia patrí medzi najvýznamnejších producentov plastových a hliníkových okien, dverí, fasádnych konštrukcií s aktuálnym počtom zamestnancov 170.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4815936  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac