Referent ekonomického oddelenia

FENESTRA Sk, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 17, Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď
950 EUR/mesiacFixná mzda 950,-€ btto/ mes. + mesačná variabilná zložka môže byť do výšky 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupovanie počas MD
- administratívna podpora ekonomického oddelenia
- evidencia prijatej a odoslanej korešpondencie a faktúr
- účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
- zakladanie a vyhľadávanie písomností
- komunikovanie s obchodnými partnermi a riešenie prípadných nezrovnalostí

- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť odborných kurzov
- práca v modernej a stabilnej spoločnosti

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a záujem pracovať v spoločnosti FENESTRA Sk, spol. s.r.o.. Svoje životopisy zasielajte reakciou na túto inzerciu, alebo prostredníctvom e-mailu na: [email protected]
Kontaktovať za účelom osobného stretnutia budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu. Za porozumenie ďakujeme.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FENESTRA Sk, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ekonomické vzdelanie je podmienkou
- zodpovednosť a samostatnosť
- dôslednosť
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- schopnosť zvládať stres
- flexibilita
- ochota učiť sa
- diskrétnosť

Spoločnosť FENESTRA Sk® pôsobí na trhu už od roku 1997. Od svojho založenia patrí medzi najvýznamnejších producentov plastových a hliníkových okien, dverí, fasádnych konštrukcií s aktuálnym počtom zamestnancov 170.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4523187  Dátum zverejnenia: 19.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac