Technik - kalkulant

FENESTRA Sk, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 17, Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
900 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta. Uvedená mzda je fix, celková mzda sa skladá z fixnej mzdy + variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie podkladov pre vypracovanie kalkulácie
- technické poradenstvo pri obchodno-technických rokovaniach
- pomoc a podpora obchodným zástupcom pri riešení technických návrhov
- tvorba technického a obchodného modelu pre získanie zákazky
- tvorba cenových ponúk
- komunikácia so zákazníkmi

- komplexné zaučenie na pracovnú pozíciu
- flexibilná pracovná doba
- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť odborných kurzov
- práca v modernej a stabilnej spoločnosti

Vaše životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na dole-uvedenú emailovú adresu. Akceptujeme iba životopisy zasielané emailom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktovaní budú len kandidáti spĺňajúci stanovené požiadavky. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť technickej dokumentácie
- komunikatívnosť
- technické myslenie
- samostatnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť FENESTRA Sk® pôsobí na trhu už od roku 1997. Od svojho založenia patrí medzi najvýznamnejších producentov plastových a hliníkových okien, dverí, fasádnych konštrukcií s aktuálnym počtom zamestnancov 170.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3846423  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac