Majster vo výrobe

FENESTRA Sk, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 17, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Od 1 050 EUR/mesiac+ prémie až do výšky 40% zo základnej mzdy ( podľa schopností a znalostí uchádzača - môže byť mzda do výšky 1500,- EUR btto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-- Monitorovanie plnenia denného/týždenného výrobného plánu, prijímanie nápravných opatrení
- Zodpovednosť, za rozdeľovanie dostupných pracovných kapacít a prideľovanie úloh na základe aktuálneho stavu rozpracovanej výroby voči plneniu výrobného plánu, monitorovanie plnenia výrobného plánu, zamedzenie vzniku úzkych miest vo výrobnom procese, riadenie tvorby medzioperačných zásob rozpracovanej výroby v rámci výrobného procesu
- Participovanie na kontrole a zvyšovaní kvality výrobkov v rámci zvereného procesu
- Zodpovednosť za prijatie a kontrolu materiálu do výroby
- Kontrola a dohľad nad dodržiavaním výrobných a technologických postupov
- Zodpovednosť za výstupnú kvalitu vo výrobe
- Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov, kontrola dochádzky a absencií
- Kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov
- Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení
- Zodpovednosť za stav zverených priestorov a technológií, operatívne riešenie porúch s oddelením údržby
- Komunikácia s vedúcim výroby a reportovanie vedúcemu výroby
- Vedenie príslušnej prevádzkovej dokumentácie
- Práca s IS spoločnosti

- práca v modernej a stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu až na pozíciu vedenia výroby

Vaše životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na dole-uvedenú emailovú adresu. Akceptujeme iba životopisy zasielané emailom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontaktovaní budú len kandidáti spĺňajúci stanovené požiadavky. Ďakujeme všetkým záujemcom.

Spolu so životopisom, prosím pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FENESTRA Sk, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti na pozícií majstra v strojárskej výrobe min 2 roky
- práca v jednozmennej prevádzke
- možnosť kariérneho rastu
- technická znalosť materiálov a ich vlastností
- znalosť technickej a výkresovej dokumentácie
- skúsenosti s riadením a nastavením procesov vo výrobe
- organizačné schopnosti
- technické myslenie

Spoločnosť FENESTRA Sk® pôsobí na trhu už od roku 1997. Od svojho založenia patrí medzi najvýznamnejších producentov plastových a hliníkových okien, dverí, fasádnych konštrukcií s aktuálnym počtom zamestnancov 170.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3788575  Dátum zverejnenia: 6.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac