Projektový manažér

FENESTRA Sk, spol. s r.o.

Miesto práce
Žitná 25, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
základná brutto mzda od 1.200,- EUR + prémie ( podľa schopností a znalostí uchádzača ) - brutto mzda môže byť až do výšky 2.000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za prevzatie zákazky z obchodného oddelenia
- zodpovednosť za organizáciu a riadenie realizácie zákazky
- zabezpečenie koordinácie procesov potrebných pre realizáciu jednotlivých projektov v súlade s časovým harmonogramom a kalkulačným nastavením a kvalitatívnom nastavením
- riadenie a organizovanie projektového tímu, resp. externých dodávateľov až po ukončenie zákazky
- tvorba časového harmonogramu pre všetky činnosti jednotlivých projektov
- koordinačná činnosť a kooperácia s objednávateľom
- zodpovednosť za zabezpečenie, výber a koordináciu subdodávateľov
- zodpovednosť za ekonomiku zákazky
- reportovanie o stave zákazky smerom k vedeniu spoločnosti
- vyhodnotenie zákazky po dokončení
- odovzdanie zákazky do servisu

- práca v príjemnom kolektíve
- priestor pre sebarealizáciu
- možnosť odborných kurzov

Vaše životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na dole uvedenú emailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Do výberového konania budú pozvaní len tí uchádzači o pracovnú pozíciu, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovnej pozície.
Spolu so životopisom, prosím pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FENESTRA Sk spol. s r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou,
komunikatívna, pohotová osobnosť so schopnosťou vyjednávať,
vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť,
schopnosť úspešne viesť viacero projektov súčasne,
technické myslenie, priestorové videnie a správny odhad

Spoločnosť FENESTRA Sk® pôsobí na trhu už od roku 1997. Od svojho založenia patrí medzi najvýznamnejších producentov plastových a hliníkových okien, dverí, fasádnych konštrukcií s aktuálnym počtom zamestnancov 170.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3629650  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná brutto mzda od 1.200,- EUR + prémie ( podľa schopností a znalostí uchádzača ) - brutto mzda môže byť až do výšky 2.000,- EUR