Operátor/operátorka výroby - práca s drevom

FeMaDa, s.r.o.

Miesto práce
Papradno, Trenčiansky kraj, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výroby:
- obsluhovanie a sledovanie chodu výrobnej linky
- plnenie strojov materiálom a jeho odoberanie a ukladanie na paletu
- kontrolovanie opracovaných obrobkov a výrobkov pomocou meracích prístrojov
- zastavovanie chodu výrobnej linky v prípade vyrobených nepodarkov
- ostatné pomocné práce v drevospracujúcej výrobe

- príjemné pracovné prostredie
- stabilné pracovné miesto v rodinnej spoločnosti
- výhodné platové podmienky
- iné bonusy
- závodné stravovanie
- zaškolenie
- dobré pracovné podmienky
- pracovné oblečenie
- týždenné zálohy
- doprava z Pov.Bystrice denne zabezpečená
- zabezpečený pitný režim

V prípade záujmu posielajte svoj životopis na [email protected];

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

- zodpovednosť
- pozitívny prístup k práci
- flexibilita
- ochota pracovať nadčas
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť

Rodinná drevospracujúca firma zaoberajúca sa výrobou drevených konštrukčných stavebných materiálov -
KVH hranolov; BSH hranolov; strešný lát/kontralát; ostatného hobľovaného reziva; CLT panelov; nábytkových elementov;

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3216026  Dátum zverejnenia: 27.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800