Vedúci zmeny - obsluha plne automatizovanej linky. Priamo pod kmeňom spoločnosti! Dosiahnuteľná mzda 1 800€/brutto Felss Rotaform s.r.o.

Felss Rotaform s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacNástupná mesačná mzda 1300 €. Dosiahnuteľná mzda po celkovom zaškolení vrátane variabilných zložiek mzdy 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu vo výrobnej spoločnosti v Ilave.
Riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny. Obsluha výrobných strojov a zariadení automatickej výrobnej linky. Vykonávanie kontroly vo výrobe, používanie meradiel. Vďaka nepretržitej prevádzke máte krásny zárobok. Nemusíte pracovať 5 nočných za sebou, tu sa striedajú zmeny krátky a dlhy týždeň. Dáme vám rôzne príspevky + 13. plat. Ponuka vhodná pre mužov.

Práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
Ročná valorizácia platov
Mesačný bonusový systém do výšky 200 €/mesiac
13.plat
Príspevok na stravu v hodnote 5,85 €, hradí 100% zamestnávateľ
Každý mesiac príspevok na občerstvenie v hodnote 5 €
Výučba Anglického jazyka
Letné a zimné teambuildingy
Práca v malom kolektíve a v príjemnom čistom prostredí
Možnosť kariérneho rastu

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na kontakt uvedený nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektromechanické, strojárke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Znalosť čítania technickej dokumentácie
Manuálna zručnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
Prax v oblasti výroby výhodou
Ochota pracovať nadčas
Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke 12 hodinové zmeny (nepretržitá prevádzka, krátky a dlhý týždeň)

Úspešná dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov z kovu unikátnou technológiou tvárnenia za studena. Máme sieť pobočiek vo svete Čína, USA, Švajčiarsko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4610385  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac