Procesný Inžier do nášho tímu v Ilave. Mzda OD 1800 €/ mesiac

Felss Rotaform s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacMzda 1800 Eur. Výška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača. Ročné odmeny podľa plnenia firemných cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s technickou dokumentáciou (výkresy, plány, atď.)
Tvorba a revízia technickej dokumentácie
Optimalizácia procesov
Zodpovednosť za nastavenie procesov vo výrobe, definovanie technických parametrov
Nastavenie nových typov výrobkov
Spolupráca s inými oddeleniami s cieľom odstránenia príčin nezhôd výrobku
Dodržiavanie požiadaviek bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a environmentálnych požiadaviek
Kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Interná komunikácia so zahraničnou materskou spoločnosťou
Plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného
Report nadriadenému
Zálohovanie programov, udržiavanie evidencia skladu náradia
Asistencia pri prestavbách linky
Vykonávanie odstraňovania porúch mechanického a elektrického charakteru výrobných a nevýrobných zariadení
Diagnostika porúch a opravy zariadení

Kreatívna a priateľská firemná kultúra
Flexibilný pracovný čas
Možnosti pracovných ciest v rámci skupiny Felss a nových projektov
Možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a kariérneho rastu v rámci skupiny Felss
Možnosť výučby anglického jazyka počas pracovnej doby
100% príspevok na stravovanie hradené zamestnávateľom, v hodnote 5,10 €
Príspevok na občerstvenie (mesačný)
Letný a zimný teambuilding
Ročný bonus

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektromechanické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MS Excel, Power Point
Skúseností s certifikáciou ISO 8001 alebo IATF 16949 výhodou
Znalosti technologických procesov
Hľadáme motivovaného a spoľahlivého Procesného Inžiniera, ktorý bude pracovať samostatne a zodpovedne. V neposlednom rade je pre nás dôležitá i proaktivita, flexibilita a odolnosť voči stresu. Tiež vítame záujem o vzdelávanie sa v danom odbore.

Úspešná dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov z kovu unikátnou technológiou tvárnenia za studena. Máme sieť pobočiek vo svete Čína, USA, Švajčiarsko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4389984  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac