Vedúci údržby

Felss Rotaform s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie oddelenia údržby výrobného závodu (automatizovaná výroba)
Pravidelné vyhodnocovanie a zlepšovanie KPI
Plánovanie a zabezpečenie preventívnej a prediktívnej údržby a vykonávanie predpísaných kontrol na zariadeniach podľa príslušných právnych požiadaviek
Úzka kooperácia s oddelením výroby a technológie
Riadenie skladu náhradných dielov
Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri odstraňovaní príčin nezhôd a problémov vo výrobe
Dodržiavanie požiadaviek bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a environmentálnych požiadaviek

kreatívna a priateľská firemná kultúra
flexibilný pracovný čas
možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a kariérneho rastu v rámci skupiny Felss
možnosť výučby anglického a nemeckého jazyka počas pracovnej doby
100% príspevok na stravovanie hradené zamestnávateľom
príspevok na občerstvenie (mesačný)
letný a zimný teambuilding

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis v slovenskom a anglickom jazyku na adresu kontaktnej osoby.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax s riadením údržby minimálne 2 roky

Počet rokov praxe

2

zodpovedná, samostatná osoba - prirodzený leader
schopnosť delegovať pracovné úlohy, zlepšovať výrobné procesy,
odolnosť voči stresu
kooperácia so všetkými oddeleniami spoločnosti
vyhláška odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §23
výhodou sú skúsenosti z výrobného podniku - automobilový priemysel

Úspešná dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov z kovu unikátnou technológiou tvárnenia za studena. Máme sieť pobočiek vo svete Čína, USA, Švajčiarsko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4331020  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac