Študentská brigáda na kontrole kvality- vhodné pre študentov VŠ a SŠ ako dlhodoba brigáda

Felss Rotaform s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,33 EUR/hod.Plus, príplatky za sobotu a nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vizuálna kontrola výrobkov
- Triedenie výrobkov na základe výsledkov z meracieho prístroja
- Manipulácia s paletovým vozíkom
- Finálne balenie komponentov
- Finálne balenie výrobkov do boxov
- Dodržiavanie požiadaviek bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a environmentálnych požiadaviek.
- Plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného
- Práca v trojzmennej prevádzke

Každý mesiac príspevok na občerstvenie v hodnote 5 €

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Základné zručnosti s počítačom - Základy

- Spoľahlivosť
- Precíznosť
- Zodpovednosť
- schopnosť precízne dodržiavať pracovné inštrukcie

Úspešná dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov z kovu unikátnou technológiou tvárnenia za studena. Máme sieť pobočiek vo svete Čína, USA, Švajčiarsko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4118207  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,33 EUR/hod.