Kontrolór kvality. Priamo pod kmeňom spoločnosti!

Felss Rotaform s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
4,68 EUR/hod.Dosiahnuteľná mzda po celkovom zaškolení vrátane variabilných zložiek mzdy 1000 - 1100 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vizuálna kontrola výrobkov
Triedenie výrobkov na základe výsledkov z meracieho prístroja
Manipulácia s paletovým vozíkom
Finálne balenie výrobkov
Finálne balenie výrobkov do boxov
Dodržiavanie požiadaviek bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a enviromentálnych požiadaviek
Plnenie pokynov ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného.

Stabilné zamestnanie
Mesačný bonusový systém do výšky 120 €/mesiac
Príspevok na stravu v hodnote 5,85 €, hradí 100% zamestnávateľ
Každý mesiac príspevok na občerstvenie v hodnote 5 €
Výučba Anglického jazyka
Letné a zimné teambuildingy
13.plat
Možnosť kariérneho rastu
Skvelý tím kolegov

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na kontakt uvedený nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Základné zručnosti s počítačom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Predchadzajúca skúsenosť s prácou v automobilovom priemysle je výhodou nie však podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť
Precíznosť
Zodpovednosť
Schopnosť precízne dodržiavať pracovné inštrukcie
Predchádzajúce skúsenosti v oblasti kvality sú výhodou
Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Úspešná dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov z kovu unikátnou technológiou tvárnenia za studena. Máme sieť pobočiek vo svete Čína, USA, Švajčiarsko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4053795  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,68 EUR/hod.