HR admin & asistent - zastupovanie počas MD/RD

Felss Rotaform s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
1.12.2019, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie personálnej agendy (evidencia a vypracovanie dochádzky, komunikácia so mzdovým účtovníkom)
- nábor zamestnancov (interných, externých) a zabezpečenie komplexnej agendy pri uzatváraní pracovného pomeru
- spolupráca s personálnymi agentúrami
- zaisťovanie vzdelávania a školenia zamestnancov
- vybavovanie požiadaviek zamestnancov a vedenia spoločnosti
- organizovanie komplexnej agendy služobných ciest zamestnancov (hotely, letenky, vyúčtovania, zálohové platby, atď.)
- spracovanie pravidelných reportov vedeniu spoločnosti
- aktívna komunikácia s obchodnými partnermi a úradmi štátnej správy
- objednávky a nákup nevýrobného materiálu
- práca v IS spoločnosti (vystavovanie objednávok, evidencia a vystavovanie dodacích listov, evidencia a vystavovanie faktúr, príjem materiálu, príprava pracovnej zákazky pre oddelenie výroby, shipping hotových dielov k zákazníkovi)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

plat od 900 Eur - finálna úroveň závisí od skúseností vybraného kandidáta

- flexibilný pracovný čas
- mladý kolektív
- výučba cudzieho jazyka počas pracovnej doby

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, ktorému budeme venovať náležitú pozornosť. Po dôkladnom preskúmaní všetkých životopisov - budú iba vhodní kandidáti oslovení a pozvaní na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme zodpovednú, samostatnú a hlavne flexibilnú osobu.
Vyžadujeme znalosť Zákonníka práce

Dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ľudovíta Štúra 1030/74
01901 Ilava

Kontakt

Kontaktná osoba: Felss Rotaform s.r.o.
Tel.: +421907155746
E-mail: poslať životopis
ID: 3782765   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   plat od 900 Eur - finálna úroveň závisí od skúseností vybraného kandidáta