5 - 6,5 EUR/hod.

Technik údržby

Felss Rotaform s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie údržbárskych prác (elektrických, mechanických) v automatizovanej výrobe
- diagnostika a odstránenie príčiny poruchy
- údržba, revízie a bežný servis výrobnej linky
- tvorba plánov údržby a preventívnych meraní

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat od 5 Eur/hod (bez povinných zákonných príplatkov) finálna úroveň nástupnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

- 13.plat + zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie (mesačné bonusy)
- práca v stabilnej spoločnosti
- profesionálne zaškolenie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, elektromechanické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické vzdelanie alebo vyhláška o elektrotechnickej spôsobilosti §21 a vyššie
Samostatnosť
Ochota pracovať nadčas vo viaczmennej prevádzke
Snaha zlepšovať sa
Technické myslenie
Skúsenosti s hydraulikou, elektronikou a pneumatikou sú výhoda
Zodpovednosť
Práca s PC a MS Office

Dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ľudovíta Štúra 1030/74
01901 Ilava

Kontakt

Kontaktná osoba: Felss Rotaform s.r.o.
Tel.: +421907155746
E-mail: poslať životopis
ID: 3094812   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 5 Eur/hod (bez povinných zákonných príplatkov) finálna úroveň nástupnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta