Obchodník - predajno technický poradca pre drevoobrábacie stroje / CNC

FELDER Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 2 500 EUR/mesiacbonusy / prémie za dosiahnuté ciele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia a predaj značkových strojov a cnc technológii v dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti drevospracovania.
Starostlivosť o našich stávajúcich i budúcích zákazníkov pre región západného Slovenska.
Efektívna komunikácia a budovanie vzťahov so zákazníkmi i ostatným tímom.
Kalkulácia cenových ponúk / projektov.
Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.
Monitoring konkurenčných aktivít.

služobné auto
notebook, mobil
samostatná a rozmanitá práca v perspektívnej organizácii
odborné školenia, priama podpora a zázemie materskej spoločnosti v Rakúsku
zaujímavý, spravodlivý a motivujúci systém finančného ohodnotenia

Ponúkame príležitosť profesného aj osobného rastu pre významnú medzinárodnej spoločnosť.
Pokiaľ ste komunikatívny, nechcete tráviť pracovnú dobu len v kancelárii a je naša pracovná ponuka pre Vás výzvou, tešíme sa na váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stroje, obchod, drevospracovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Administrácia Lotus Notes - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ / VŠ vzdelanie s technickým zameraním v obore spracovania dreva alebo kovov
- reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť
- profesionálny a pozitívny prístup , vysoká flexibilita a nasadenie, schopnosť tímovej práce
- komunikatívnosť, obratnosť a schopnosť pre pochopenie požiadavkám zákazníka
- hovorová znalosť Nj alebo Aj pre komunikáciu s materskou spoločnosťou v Rakúsku /výhoda/
- obchodné skúsenosti výhodou

Obchodná pobočka zastupujúca rakúsku spoločnosť FELDER GROUP® s medzinárodným pôsobením, ktorá je popredný líder vo výrobe a odbyte drevoobrábacích strojov a cnc technológií. Rodinný podnik so svojími značkami FELDER, FORMAT 4, MAYER a Hammer ponúka komplexné riešenia hlavne pri spracovaní dreva, ale aj plastov, kompozitov či ľahkých kovov.
Sprevádzajte nás na našej úspešnej ceste s vašími odbornými vedomosťami a zručnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3556898  Dátum zverejnenia: 28.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac