Technik BOZP

Miesto výkonu:
Sládkovičovo
Termín nástupu:
dohodou
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
4.4.2023
Plat:
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaistenie dodržiavania a aktuálnosti BOZP politiky spoločnosti a
právnych predpisov v závode
- komunikácia BOZP a PO pravidiel v rámci prevádzky
- plánovanie a zabezpečovanie protipožiarnych školení a školení BOZP v
prevádzke, zvyšovanie povedomia o bezpečnosti a ochrane zdravia a
protipožiarnej ochrane
- sledovanie a overovanie účinnosti zavedených opatrení a ochrany,
podpora bezpečného správania zamestnancov
- vedenie nápravných opatrení
- vedenie a udržiavanie dokumentácie k BOZP a PO

- tradičný zamestnávateľ v regióne s viac ako 20 ročnou históriou
- významná , stabilná spoločnosť
- motivačné finančné ohodnotenie
- športové, spoločenské a kultúrne aktivity zamestnancov
- spoločenské podujatia
- školenia a ďalšie vzdelávanie
- zľavy na produkty vlastnej spoločnosti

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- osvedčenie bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 4187659  Dátum zverejnenia: 4.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac