Ambulantný predajca / Pierre Baguette ( BA - okolie )

Miesto výkonu:
Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu:
ihneď
Druh prac. pomeru:
živnosť
Publikované dňa:
29.6.2022
Plat:
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaučenie na pozíciu so skúseným kolegom.
- Po zaučení rozvoz produktov Pierre Baguette ( Bratislava - okolie ) a ( GA - okolie ) .
- Nakládka tovaru je v Sládkovičove v skorých ranných hodinách , po skončení rozvozu návrat na firmu a odstavenie auta v sídle firmy,
- uprednostňujeme kandidáta z okresu Galanta, Šaľa a blízkeho okolia
- Podmienkou je práca na živnosť.
- Zodpovednosť za tovar a správnosť dodávok.
- Priamy kontakt so zákazníkom.
- Znalosť regiónu nutná

- Práca pre úspešnú slovenskú spoločnosť.
- Výborný kolektív.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Výhodné platové ohodnotenie.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3609412  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac