Ambulantný predajca / Pierre Baguette ( Trenčín )

Miesto výkonu:
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu:
ihneď
Druh prac. pomeru:
živnosť
Publikované dňa:
5.10.2018
Plat:
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaučenie na pozíciu so skúseným kolegom.
- Po zaučení rozvoz rýchloobrátkového tovaru s Ford tranzit do 3,5 t. ( Trenčín , Nové Mesto, Piešťany) .
- Nakládka tovaru je v Trenčín v skorých ranných hodinách, hľadáme kolegu z okolia Trenčína
- Podmienkou je práca na živnosť.
- Zodpovednosť za tovar a správnosť dodávok.
- Priamy kontakt so zákazníkom.

- Práca pre úspešnú slovenskú spoločnosť.
- Výborný kolektív.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Výhodné platové ohodnotenie.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- znalosť nemeckého jazyka

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook
ID: 3509659  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500